Image

AkustycznieInstrumentyPop

Roksana Niezgoda

Profil kandydata

Odkryty talent

Posłuchaj wykonania kandydata i wyraź o nim opinie na portalu społecznościowym, z którego pochodzi to nagranie! Komentuj, reaguj, udostępniaj – w ten sposób powiększasz grono osób, który zostanie ono wyświetlone. Zwiększasz w ten sposób dla tej osoby szansę na zdobycie nowych głosów!

Link do udostępnienia tej strony gdziekolwiek chcesz:

https://talentobranie.pl/talent/roksana-niezgoda/

Nasze uwagi

Analiza

Jestem maturzystką, uczęszczałam do I Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze. Należę do zespołu ERATO, gdzie uczę się śpiewać. Chciałabym w przyszłości skończyć studium aktorsko-wokalne. Kocham muzykę, bez niej nie byłoby mnie.

Próbowała dostać się do The Voice of Poland i Mam Talent. Brała udział w wielu konkursach wokalnych. Od 3 lat śpiewa na Instagramie.

Bardzo przyjemna, ciepła barwa głosu idealnie dopasowała się do repertuaru, który Roksana prezentuje w swoich nagraniach. Nie mamy zastrzeżeń – Roksany chce się słuchać, wychodzi jej to niezwykle naturalnie, przez co jej wykonania są po prostu przekonujące a przy tym jednocześnie atrakcyjne, mimo braku podejścia w stylu „pokażę co potrafię” w jej wykonaniach.

Zasięgowo niestety Roksana nie radzi sobie najlepiej i trzymamy kciuki, aby ten konkurs coś dla niej w tej kwestii zmienił.