Image

AkustycznieBalladaPop

Paweł Mogielnicki

Profil kandydata

Odkryty talent

Posłuchaj wykonania kandydata i wyraź o nim opinie na portalu społecznościowym, z którego pochodzi to nagranie! Komentuj, reaguj, udostępniaj – w ten sposób powiększasz grono osób, który zostanie ono wyświetlone. Zwiększasz w ten sposób dla tej osoby szansę na zdobycie nowych głosów!

Link do udostępnienia tej strony gdziekolwiek chcesz:

https://talentobranie.pl/talent/pawel-mogielnicki/

Nasze uwagi

Analiza

Hej, nazywam się Paweł Mogielnicki. Muzyka to pasja mojego życia i już teraz wiem, że chcę z nią związać swoją przyszłość. Dobrze czuję się w klimatach: pop, r&b.

Uzyskuje duże wsparcie w Społeczności oraz od fanów. Uczy się śpiewu i studiuje wokalistykę. Potencjalny gwiazdor w konkursie.

Ten chłopak z gitarą dla wielu dziewczyn byłby parą. Rewelacyjny wokal, barwa, która urzeka oraz osobowość, którą widzimy na scenie przed tłumem fanów i skupionymi światłami na wokaliście. Jeśli wyobrażenie takie pojawia się już teraz, może być tylko lepiej. Świetny look! Poważny kandydat do awansu do TOP50!

Na chwilę obecną jedynie możemy przyczepić się niskich zasięgów w social media, które jednak mogą wyraźnie wzrosnąć, także dzięki temu konkursowi – czego Ci Paweł życzymy 🙂