Image

AlternatywaPop

Ola Świerczewska

Profil kandydata

Odkryty talent

Posłuchaj wykonania kandydata i wyraź o nim opinie na portalu społecznościowym, z którego pochodzi to nagranie! Komentuj, reaguj, udostępniaj – w ten sposób powiększasz grono osób, który zostanie ono wyświetlone. Zwiększasz w ten sposób dla tej osoby szansę na zdobycie nowych głosów!

Link do udostępnienia tej strony gdziekolwiek chcesz:

https://talentobranie.pl/talent/ola-swierczewska/

Nasze uwagi

Analiza

Jestem Ola i nigdy niczego bardziej nie pragnęłam niż wiązać swoją przyszłość z muzyką. Aby spełnić swoje marzenia, próbuję swoich sił w internecie i biorę udział w tym konkursie, myśląc że to może właśnie ten moment. Wierzę w to, że marzenia da się spełnić i to właśnie chciałabym pokazać wszystkim, którzy w siebie wątpią ❤️

Wielokrotnie walczyła o dostanie się do projektu Young Stars. Ponad 5 tys. obserwujących na Instagramie oznacza, że dziewczyna ma szansę teoretycznie uzyskać wiele głosów w pierwszym etapie, jeśli zdoła przekonać do tego swoich fanów.

Czysty wokal. Nagranie, które nie pozostawia zbyt wiele do zarzucenia – jest po prostu dobre i z pewnością można z niego wyciągnąć więcej. Dziewczyna byłaby w stanie nagrać lepszy wykon, niż tutaj słyszymy.

Dość nijakie nagranie, którego nie zapamiętamy na zbyt długo podczas tej selekcji. Gdyby emocje były bardziej wyraziste, być może byłoby lepiej. Szkoda – bo śpiewać potrafi i w tym wypadku lekko zawiódł dobór repertuaru.