Image

BalladaPop

Ola Kędra

Profil kandydata

Odkryty talent

Posłuchaj wykonania kandydata i wyraź o nim opinie na portalu społecznościowym, z którego pochodzi to nagranie! Komentuj, reaguj, udostępniaj – w ten sposób powiększasz grono osób, który zostanie ono wyświetlone. Zwiększasz w ten sposób dla tej osoby szansę na zdobycie nowych głosów!

Link do udostępnienia tej strony gdziekolwiek chcesz:

https://talentobranie.pl/talent/ola-kedra/

Nasze uwagi

Analiza

Hej jestem Ola .
Mam 13 lat i szukam swojego muzycznego miejsca 🙃♥️
Staram się pozytywnie myśleć i wyciągać wnioski ze swoich wcześniejszych doświadczeń ( chociaż różnie to wychodzi hahaha )
Kocham muzykę ! Tak po prostu uwielbiam ….

Uczestniczka Voice Kids 3, laureatka ok. 100 konkursów wokalnych. Uczestniczka programu Hit Hit Hurra. Będzie można ją usłyszeć na płycie Polskiego Radia Dzieciom. Ponad 8 tys. zaangażowanych fanów na Instagramie.

To przykład brawurowego wykonania, nad którego przebiegiem Ola panuje jednak całkowicie. Przepiękny głos, zaskakująco dojrzała barwa głosu jak na zaledwie 13 lat i emocje, które tonami wylewają się z ekranu. Jedna z tych dziewczyn, które prawdopodobnie zobaczymy w TOP50. A to, co dzieje się w okolicach 2:00… cudo!

Aktualnie trudno określić. Drobne nieczystości? Na tyle drobne, że nie stanowią jakiegokolwiek problemu i wynikają raczej z przypadku, a nie brakuje umiejętności.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#talentobranie #śpiewajinagrywajwdomu

Post udostępniony przez Ola Kędra (@olakedra_)