Image

AmbitnieBalladaPop

Lilit Minasyan

Profil kandydata

Odkryty talent

Posłuchaj wykonania kandydata i wyraź o nim opinie na portalu społecznościowym, z którego pochodzi to nagranie! Komentuj, reaguj, udostępniaj – w ten sposób powiększasz grono osób, który zostanie ono wyświetlone. Zwiększasz w ten sposób dla tej osoby szansę na zdobycie nowych głosów!

Link do udostępnienia tej strony gdziekolwiek chcesz:

https://talentobranie.pl/talent/lilit-minasyan/

Nasze uwagi

Analiza

Muzyka towarzyszy mi od lat, dzięki niej czuję się pełniejsza i pewniejsza. Każdy nastrój może być opisany melodią, poprzez śpiew potrafię wyrazić siebie i swoje emocje. Czuję, że talent jakim obdarzył mnie Bóg, nie może istnieć nadaremno, dlatego próbuję go rozwijać i pracować nad nim tak, żeby była osiągalna dla wielu słuchaczy.

Pochodzi z Armenii. Uczestniczka licznych konkursów wokalnych. Zaśpiewała papieżowi Franciszkowi na Krakowskich Błoniach. Wielokrotnie nagrodzona za wokalne osiągnięcia w Polsce i zagranicą.

Jak zainteresować sobą w kilka sekund? Właśnie takim nagraniem jak Lilit. Tu nawet nie wolno mieć wątpliwości co do kwalifikacji. Cudowny wokal, który wyróżnia się z tłumu i zostanie niewątpliwie dostrzeżony przez fanów.

Aktywność w social mediach pozostawia sporo do życzenia.