Image

AkustycznieBalladaPop

Karolina Szkiłądź

Profil kandydata

Odkryty talent

Posłuchaj wykonania kandydata i wyraź o nim opinie na portalu społecznościowym, z którego pochodzi to nagranie! Komentuj, reaguj, udostępniaj – w ten sposób powiększasz grono osób, który zostanie ono wyświetlone. Zwiększasz w ten sposób dla tej osoby szansę na zdobycie nowych głosów!

Link do udostępnienia tej strony gdziekolwiek chcesz:

https://talentobranie.pl/talent/karolina-szkiladz/

Nasze uwagi

Analiza

Hej, z tej strony Karolina! Muzyka jest moją największą pasją, odskocznią od rzeczywistość, wielką radością…  Śpiewam, piszę, tworzę, gram na ukulele, kiedy to robię czuję się szczęśliwa i spełniona, chciałabym jak najdłużej być na scenie i przekazywać ludziom kawałek siebie,  to co najważniejsze, czyli serce! ❤️

Półfinalistka XI edycji Mam Talent, laureatka licznych festiwali i konkursów. Występowała już w radiu, telewizji i teatrze.

Karolina potrafi śpiewać zapewniając odpowiednią dawkę emocji, które trzymają słuchacza do końca nagrania. Stopniowanie tego, co przeżywamy to zdecydowanie mocna strona nagrania Karoliny. Trzymamy kciuki!

Niewielkie zasięgi jak na półfinalistę Mam Talent. Jakim cudem nie udało się ich zdobyć? 😉 Musimy Tobie pomóc! 😉 Pokaż się szybko w naszej Społeczności!