Profil pojedynku

Sandra Michalak vs Lara Hidane

Strona przedstawia ostateczny werdykt publiczności i jurorów.

Link do udostępnienia tej strony gdziekolwiek chcesz:

https://talentobranie.pl/pojedynek/sandra-michalak-lara-hidane/

Aby oddane głosy były ważne, prosimy o zaobserwowanie instagrama @idrecordspl, abyśmy mieli pewność, że oddajecie świadome głosy na Uczestników i interesuje Was co się z nimi dalej dzieje.

Sandra Michalak
Lara Hidane

Live Uczestnika

Sandra Michalak

Opublikowany przez ID Records Piątek, 29 maja 2020

Sandra Michalak

Głosowanie
Jury

Werdykt

44.77

Live Uczestnika

Lara Hidane

Opublikowany przez ID Records Piątek, 29 maja 2020

Lara Hidane

Głosowanie
Jury

Werdykt

55.23

Wypowiedz się

Skomentuj ten pojedynek

Szczegółowa ocena jury

Werdykt

Piotr Baranowski
ID Records / wytwórnia
CEO / A&R

SANDRA MICHALAK

30

Jesteś wspaniale uzdolnioną i utalentowaną 12-latką, która zszokowała mnie swoimi umiejętnościami. Czyściutko, świadomie, emocjonalnie. Wow! W mojej opinii masz jeszcze trochę jednak czasu, aby zaszaleć – kontrolujesz swój głos, ale jeszcze jest tutaj za dużo festiwalu a za mało artysty. W każdym razie – rokujesz wspaniale! 😀

LARA HIDANE

70

Wspaniały poziom wokalny Twojej prezentacji i odważna rozmowa z widzami to coś, co mi się spodobało. Nie spodobało mi się natomiast ciągłe śpiewanie „na pełnej”. Więcej kolorów byłoby pożądane – daj nam trochę wytchnienia 😉 Wygrywasz pojedynek, bo dla mnie jako wydawcy widzę nieco większe perspektywy sukcesu przy ew. współpracy 🙂

Krzysiek Ustupski
ID Records / wytwórnia
Marketing / promocja

SANDRA MICHALAK

60

Bardzo świadome śpiewanie, świetne prowadzenie dźwięku. Duży plus ode mnie za luźne podejście do kontaktu z widzami. Jedynie brakowało mi różnorodności pod względem utworów, chciałbym usłyszeć Cię w czymś innym niż ballady:)

LARA HIDANE

40

Piękna barwa głosu! Wykonania przepełnione emocjami i świetna stylistyka. Jeśli chodzi o Twoją osobowość i naturalność to skradłaś moje serducho!

Agnieszka Wiechnik
Promotor / songwriter
artystka

SANDRA MICHALAK

40

Masz piękny bajkowo-musicalowy głos i mimo młodego wieku świetną technikę. Ciekawa jestem jak brzmisz w komercyjnym popowym repertuarze 🙂

LARA HIDANE

60

Ciekawa barwa i osobowość ! Niektóre fragmenty śpiewane bardzo siłowo , ale myślę, że stresik zrobił swoje 🙂 Nie był to Twój najlepszy wykon, biorąc pod uwagę to , co zaprezentowałaś w voice, ale wiem, że stać Cię na więcej. Jesteś nieoszlifowanym diamencikiem , na który warto zwrócić uwagę! Masz to „coś” w głosie, co sprawia, że wyróżniasz się wśród innych.

MAVOOI
Adam Związek
Producent muzyczny

SANDRA MICHALAK

45

Piękna musicalowa barwa. Bardzo dziewczęca ale ma coś w sobie. Na początku nie byłem zbyt przekonany ale czym dalej tym coraz bardziej mi się podobało. Nie jestem pewien czy sprawdziłabyś się w muzyce komercyjnej. Jesteś na pograniczu 2 światów.

LARA HIDANE

55

Masz spore możliwości. Bardzo emocjonalny występ. Fajnie brzmisz w każdym z języków w jakich zaśpiewałaś. Nieźle poradziłaś sobie z francuskim , którego używam na co dzień. Nie spodobała mi się lekka „niechlujność” ( nie znalazłem lepszego słowa ). W wielu miejscach musiałem się wysilić i domyślać o czym śpiewasz.

Marcin Januszkiewicz
Aktor / songwriter
artysta / dubbing

SANDRA MICHALAK

10

Urocze to wszystko, wdzięczne,ale dużo jeszcze pracy przed Tobą. Keep on working 🙂

LARA HIDANE

90

Wow. Just wow. Wspaniały wokal, a jeszcze masz trochę zapasu. Mega. Dla mnie to kompletne było.

Gosia Sacała
Trener wokalny / wokalistka
youtuberka

SANDRA MICHALAK

45

Fantastyczne naturalnie dźwięczne brzmienie w głosie – uwielbiam. Chciałabym natomiast, żeby było więcej zabawy tym brzmieniem – to wszystko jeszcze przed Tobą. No i też różnorodny repertuar może pomóc odkryć te różne wersje Ciebie.

LARA HIDANE

55

Mega feeling, cudowna różnorodność brzmienia… ale chciałabym żeby nic nie było wymuszone, a czasem mam wrażenie, że siła głosu nie pochodzi z naturalnego rezonansu, tylko z dosłownie wymuszenia. Oprócz tego, mega <3

Kamil Kowalski
Trener wokalny / wokalista
organizator eventów

SANDRA MICHALAK

5

Sandra, masz ogromny potencjał, ale jeszcze naprawdę dużo pracy przed Tobą. Niestety, ale Twoja rywalka kupiła mnie maksymalnie.

LARA HIDANE

95

Lara, jesteś wspaniała!!! Uwielbiam Twój głos i to w jaki sposób korzystasz z niego. Porusza mnie to i wzrusza. Tak młoda i tak zdolna! Gratuluję, to było piękne. Trwam w zachwycie.

Małgorzata Szarek
TVP / Trener wokalny / wokalistka
Szansa na Sukces / Star Voice

SANDRA MICHALAK

20

Juror jeszcze nie ocenił

LARA HIDANE

80

Juror jeszcze nie ocenił

Filip Lato
Gorgo Music / artysta
Voice of Poland / TTBZ

SANDRA MICHALAK

51

ciekawa musicalowo-retro barwa

LARA HIDANE

49

imponujące góry

Jula
Gorgo Music / artystka
Agent-gwiazdy

SANDRA MICHALAK

49

Jesteś dla mnie bajeczna 🙂 Mimo młodego wieku zaskoczyłaś mnie swoim wokalem, miałam wrażenie że cofnęłam się lata wstecz. Wyróżniasz się na tle młodziutkich wokalistek 🙂

LARA HIDANE

51

Ujęła mnie Twoja barwa głosu, zwłaszcza gdy pojawiała się w niej mała chrypka 🙂 Potrafiłaś zaskoczyć brzmieniem, jesteś różnorodna. Brawo 🙂

Iza Zabielska
influencerka / wokalistka
tiktoker / instagramer

SANDRA MICHALAK

25

niesamowita skala głosu wow

LARA HIDANE

75

Czuć taką kontrolę w głosie. Naprawdę mnie ujęłaś!

EXTRA

AfterLIVE

UWAGA! AfterLIVE NIE jest zapisywany, toteż możesz go tylko obejrzeć na żywo codziennie od poniedziałku do piątku o 20:00!

Przejdź do paska narzędzi