Profil pojedynku

Oskar Brzostowski vs Parzychowscy

Strona przedstawia ostateczny werdykt publiczności i jurorów.

Link do udostępnienia tej strony gdziekolwiek chcesz:

https://talentobranie.pl/pojedynek/oskar-brzostowski-antek-olek-parzychowski/

Aby oddane głosy były ważne, prosimy o zaobserwowanie instagrama @idrecordspl, abyśmy mieli pewność, że oddajecie świadome głosy na Uczestników i interesuje Was co się z nimi dalej dzieje.

Oskar Brzostowski
Parzychowscy

Live Uczestnika

Oskar Brzostowski

Opublikowany przez ID Records Wtorek, 2 czerwca 2020

Oskar Brzostowski

Głosowanie
Jury

Werdykt

71.55

Live Uczestnika

Parzychowscy

Opublikowany przez ID Records Wtorek, 2 czerwca 2020

Antek, Olek Parzychowscy

Głosowanie
Jury

Werdykt

28.45

Wypowiedz się

Skomentuj ten pojedynek

Szczegółowa ocena jury

Werdykt

Piotr Baranowski
ID Records / wytwórnia
CEO / A&R

OSKAR BRZOSTOWSKI

80

Kontakt z publicznością w Twoim wypadku wypadł rewelacyjnie, podobnie jak „gotowość na wszystko” poprzez prezentacje zróżnicowanych klimatów, spontanicznych wykonań a’capella etc. Ludzie Cię uwielbiają i po obejrzeniu tego live’a – nie dziwie się, że tak jest. Zdecydowanie zapowiadasz się na potencjalną gwiazdę młodego pokolenia!

PARZYCHOWSCY

20

Oj chłopaki, przekombinowaliście. Chcieliście pokazać chyba wszystko w utworach, które…kompletnie się do tego nie nadawały. Warto wczytać się w tekst tego, o czym śpiewacie, wówczas zorientujecie się, że niektóre zabiegi dość mocno odstawały od sensu piosenek. Ten numer autorski na koniec nieco poprawił odbiór, ale zdecydowanie jestem zawiedziony brakiem duetów, nie spodobało mi się też wykonanie „Zaryzykuj”. Byliście jedynym duetem w konkursie i nie wykorzystaliście tego, nie zaprezentowaliście żadnych wykonań na dwa glosy itd. Śpiewać potraficie, ale moim zdaniem jeden z Was śpiewa lepiej i gdyby tylko ta osoba była w konkursie, szanse na awans byłyby większe.

Krzysiek Ustupski
ID Records / wytwórnia
Marketing / promocja

OSKAR BRZOSTOWSKI

85

Bardzo udany live! Jestem pod wrażeniem Twojej barwy głosu oraz doboru repertuaru. Świetnie modulujesz swoim głosem. Słuchałem z ogromną przyjemnością 🙂

PARZYCHOWSCY

15

Niestety w tej bitwie wygrała trema 🙁 Fajnie się razem prezentujecie i macie potencjał, jednakże czeka Was jeszcze bardzo dużo pracy. Brakowało mi przede wszystkim utworu zaśpiewanego w harmonii.

Agnieszka Wiechnik
Promotor / songwriter
artystka

OSKAR BRZOSTOWSKI

70

Oskar wypadłeś świetnie ! Szacun za dobór piosenek , byłam miło zaskoczona , że tak młoda osoba sięgnęła po repertuar M. Bublé … Masz świetny feeling , bawisz się muzyką , po prostu płyniesz jak statek, który złapał wiatr w żagle! Mogłabym słuchać i słuchać … Nie mam żadnych uwag poza tym, że ten live był zdecydowanie za krótki 🙂 Brawo! P.s.moja ocena na podst pierwszego live’a ,

PARZYCHOWSCY

30

Chłopaki – uwielbiam Was słuchać , jesteście mega utalentowani, ale w tym live troszkę zjadła Was trema. Występowaliście jako duet, więc mieliście większe pole do popisu , aż prosiło się by choć jeden utwór zaśpiewać na głosy …:/ Troszkę za dużo tych melizmatów . Na plus dobór różnorodnego repertuaru i wisienka na torcie w postaci autorskiej piosenki. Brawo ! Moja rada – więcej luzu, mniej kombinowania , Less is more. Wiem , że stać Was na więcej i trzymam mocno kciuki za dalszy rozwój , bo macie ogromny potencjał i podwójną siłę przebicia 🙂

MAVOOI
Adam Związek
Producent muzyczny

OSKAR BRZOSTOWSKI

70

Bardzo młody ale jednocześnie dojrzały głos. Wszystko się zgadza. Fajnie, lekko. Bardzo wysoki poziom.

PARZYCHOWSCY

30

Jest potencjał ,ale ten występ jako całość był jedynie OK. Niektóre detale zupełnie niepotrzebne inne dość wymęczone. Oczywiście było tez sporo świetnych miejsc. Myślę , że jeśli ktoś by Was odpowiednio poprowadził wokalnie ,pomógł ułożyć ciekawe harmonie, to w krótkim czasie świadomiej używalibyście swoich głosów.

Marcin Januszkiewicz
Aktor / songwriter
artysta / dubbing

OSKAR BRZOSTOWSKI

80

Tracy Chapman style. Fajnie

PARZYCHOWSCY

20

Nie wiem co napisać. Po prostu mi się to nie podobało 🙁

Gosia Sacała
Trener wokalny / wokalistka
youtuberka

OSKAR BRZOSTOWSKI

51

Duży minus za to, że zamiast zmienić tonację w ‚Dancing…’ zmieniłeś oktawę na refrenie. Trzeba głos też uspokoić, bo dużo drżenia/wibrato…ale nie jest to luźne i zrelaksowane. Ładne prowadzenie linii melodycznej, ładne frazy, dobry feeling. Nie usłyszałam rejestru głowowego i żadnego dźwięku powyżej f4. Ale jest charyzma i fajnie się słucha <3

PARZYCHOWSCY

49

Dużo za dużo wszystkiego. Dzisiaj mniej znaczy więcej. Lubię bardzo to, że pokazaliście rejestr głowowy – raz, ale jednak. Dużo maniery w głosie, którą może postrzegacie jako swój styl, ale jak bym chciała, żeby było to tylko tam gdzie ma być, a nie wszędzie. Bardzo lubię to, że nie ma wszędzie wibrato, ale wibrato też należy umieć robić 🙂 Najwyższe góry przekrzyczane, ale nie brzydko. Potencjał jest duży <3

Kamil Kowalski
Trener wokalny / wokalista
organizator eventów

OSKAR BRZOSTOWSKI

70

Na pewno za dużo wibrata, co zaburzało mi odbiór. Czasami mniej znaczy więcej. Duży plus za ciekawą barwę głosu i super luz. Genralnie jest w Tobie bardzo dużo pozytywnej energii!

PARZYCHOWSCY

30

Jak Was słuchałem, to czułem dużo niepokoju. Bałem się o Was i to, czy traficie w dźwięki. Wolałbym słuchać występu ze spokojem i nie martwić się, czy na pewno Wam wyjdzie. 🙂 Uważam, że musicie się najpierw skupić na dobrym zaśpiewaniu piosenki, a później dodawać kolejne elementy artystyczne. Pracujcie nad stabilnością głosu i manierą, bo jej trochę za dużo.

Małgorzata Szarek
TVP / Trener wokalny / wokalistka
Szansa na Sukces / Star Voice

OSKAR BRZOSTOWSKI

51

Piękny feeling, spokój, panowanie nad dźwiękiem. Charyzmatyczna osobowość.

PARZYCHOWSCY

49

Fajnie, dobry warsztat, nad którym warto pracować i jeżeli występujecie w duecie, to trzeba, a nawet prosi się, żeby utwory były zaaranżowane w dwugłosie. Zabrakło tej zabawy dźwiękami między Wami. Trochę zmarnowany potencjał. A potencjał jest duży. Pomysł na ten duet i będzie Ok. Jesteście fani, oryginalnie, ale nie macie pomysłu na siebie razem!!!

Filip Lato
Gorgo Music / artysta
Voice of Poland / TTBZ

OSKAR BRZOSTOWSKI

95

Bardzo solidny występ, zadanie podwójnie trudne, bo miałeś po drugiej stronie aż dwóch rywali! Gratulacje!

PARZYCHOWSCY

5

Niestety Panowie, dzisiaj umiejętności przemawiają na korzyść rywala, ale daję duży plus za choreografię i luz!

Jula
Gorgo Music / artystka
Agent-gwiazdy

OSKAR BRZOSTOWSKI

60

Fajnie dobrany repertuar, fajna osobowość, dobry wokal! 🙂 Gratulacje

PARZYCHOWSCY

40

Od dwójki oczekuje się więcej – tak już jest 🙂 Myślę, że powinniście jeszcze popracować nad całością. Następnym razem fajnie by było gdybyście utwory aranżowali pod dwie osoby. Powodzenia chłopaki! 🙂

Iza Zabielska
influencerka / wokalistka
tiktoker / instagramer

OSKAR BRZOSTOWSKI

70

Wydajesz się bardzo sympatyczny i fajnie że dużo osobie opowiadasz! No i oczywiście piękny Głos <3

PARZYCHOWSCY

30

Fajnie że macie pomysł na siebie ponieważ tworzycie zgrany duet a to się rzadko zdarza. Ujęła mnie wasza skala głosu.

EXTRA

AfterLIVE

UWAGA! AfterLIVE NIE jest zapisywany, toteż możesz go tylko obejrzeć na żywo codziennie od poniedziałku do piątku o 20:00!

Przejdź do paska narzędzi