Profil pojedynku

Marta Byczk vs Anna Gawryszewska

Strona przedstawia ostateczny werdykt publiczności i jurorów.

Link do udostępnienia tej strony gdziekolwiek chcesz:

https://talentobranie.pl/pojedynek/marta-byczk-anna-gawryszewska/

Aby oddane głosy były ważne, prosimy o zaobserwowanie instagrama @idrecordspl, abyśmy mieli pewność, że oddajecie świadome głosy na Uczestników i interesuje Was co się z nimi dalej dzieje.

Marta Byczk
Anna Gawryszewska

Live Uczestnika

Marta Byczk

Opublikowany przez ID Records Środa, 27 maja 2020

Marta Byczk

Głosowanie
Jury

Werdykt

47.43

Live Uczestnika

Anna Gawryszewska

Opublikowany przez ID Records Środa, 27 maja 2020

Anna Gawryszewska

Głosowanie
Jury

Werdykt

52.57

Wypowiedz się

Skomentuj ten pojedynek

Szczegółowa ocena jury

Werdykt

Piotr Baranowski
ID Records / wytwórnia
CEO / A&R

MARTA BYCZK

40

Ujmująca prezentacja z ciekawymi zabiegami stylistyczno-głosowymi sprawiła, że mimo nieco gorszych warunków wokalnych od Ani, Twoje wykonanie dość wyraźnie zapadło mi w pamięci. Zdecydowałaś się na trudny repertuar, którego zaprezentowanie ekspertom wymaga, by był to świadomy wybór. Brak problemów intonacyjnych także na plus. Ciekawa barwa głosu, dość jasno precyzująca kierunek do tworzenia ewentualnego singla. Podobało mi się też tempo i styl poprowadzenia live’a – cały czas coś mówiłaś, nie pozwalając odbiorcy opuścić live’a przed jego zakończeniem.

ANNA GAWRYSZEWSKA

60

Mimo dużych problemów technicznych, zaprezentowałaś konkretne umiejętności wokalne, świadome pokonywanie kolejnych dźwięków, wyraziste emocje i całość sprawiła, że finalnie słuchało się Ciebie nieco lepiej niż Marty. Wokalnie pokazałaś też niebagatelną siłę w głosie, który w ramach całokształtu pozwala na większą uniwersalność w temacie doboru singla, a co za tym idzie większy wachlarz możliwości związanych z kreowaniem kariery artystycznej. Na minus ogólne poprowadzenie live’a, który nie miał odpowiedniego tempa i mógł nie utrzymać wielu odbiorców do końca.

Krzysiek Ustupski
ID Records / wytwórnia
Marketing / promocja

MARTA BYCZK

40

Pomimo młodego wieku słychać jak dużą pracę włożyłaś w kształcenie swoich umiejętności! Przed Tobą jeszcze sporo pracy, ale widząc jak wielką radość czerpiesz z muzyki, jestem pewny, że jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczysz!

ANNA GAWRYSZEWSKA

60

Mimo sporych problemów technicznych piękna barwa głosu, dojrzałość oraz świadomość artystyczna aż biły z tego live’a! Świetnie bawisz się muzyką, przekazujesz emocje!

Agnieszka Wiechnik
Promotor / songwriter
artystka

MARTA BYCZK

40

Niesamowita charyzma i osobowość . Przyjemnie się Ciebie słuchało , zarażasz pozytywną energią i uśmiechem! To, że dałam Ci troszkę mniej punktów , nie oznacza, że mniej mi się podobało ! W moim odczuciu Ania ma troszkę więcej doświadczenia i pewniej operuje głosem . Jesteś wrażliwą i utalentowaną osóbką , trzymam kciuki za dalszy rozwój. Potrafisz wzruszyć odbiorcę i to jest piękne!

ANNA GAWRYSZEWSKA

60

Aniu kochana! Kupuję Cię w całości! Skąd w takim małym ciałku taki głos?!Sprawiłaś, że popłynęły mi łzy ! Wrażliwość, skromność , a jednocześnie świadomość każdego zaśpiewanego dźwięku , to jest niesamowite! Skradłaś moje serducho i bardzo Ci kibicuję! Jesteś diamentem, który może nieźle namieszać na polskiej scenie muzycznej! Jesteś cudna!

MAVOOI
Adam Związek
Producent muzyczny

MARTA BYCZK

45

Piękna barwa , energia i to coś w wokalu co mnie przyciąga. Momentami kojarzyło mi się z francuska piosenkarka Indila.

ANNA GAWRYSZEWSKA

55

Bardzo na tak ! Najbardziej chyba trafiło do mnie wykonanie piosenki Natalii Zastępy. Lekko , naturalnie , popowo. Duży potencjał i komercyjny głos.

Marcin Januszkiewicz
Aktor / songwriter
artysta / dubbing

MARTA BYCZK

51

Ciekawa barwa, chociaż jest trochę zlepką kilku znanych wszystkim polskich wokalistek, słychać dość wyraźną inspirację. Na co warto zwrócić uwagę, bo to może przeszkadzać w szukaniu swojego stylu.

ANNA GAWRYSZEWSKA

49

Chyba dobry głos. Warunki techniczne niestety, niedobre. Wiadomo.

Gosia Sacała
Trener wokalny / wokalistka
youtuberka

MARTA BYCZK

40

Piękne wykorzystanie „płaczu” w głosie, dużo intensywnego brzmienia – bardzo na tak, ale brakowało mi opcji. Świetny wręcz twang, ale chcę usłyszeć też inne brzmienia, bo po jakimś czasie już mam wrażenie, że wiem wszystko i nie muszę dłużej słuchać.

ANNA GAWRYSZEWSKA

60

OMG kolory w głosie – uwielbiam. Totalnie to wciągające, ciągle coś nowego, nie chcę wyłączać. Piękna melodyjność głosu. Jest też fajny feeling i dobrze wyczucie.

Kamil Kowalski
Trener wokalny / wokalista
organizator eventów

MARTA BYCZK

45

Marta ma bardzo ciekawą barwę głosu, ale za bardzo śpiewa przez nos. Jest bardzo interesująca i przykuwa uwagę. Jak dla mnie w wykonaniach Marty było za dużo ozdobników, przeszkadzało mi to w odbiorze. Popracowałbym jeszcze nad interpretacją i większą świadomością słowa w piosence.

ANNA GAWRYSZEWSKA

55

Jakość transmisji zaburzała odbiór występu, aczkolwiek było słychać, że Ania ma głos jak dzwon! Były to świadome i dojrzałe wykonania, gratuluję!

Małgorzata Szarek
TVP / Trener wokalny / wokalistka
Szansa na Sukces / Star Voice

MARTA BYCZK

40

Ciekawa barwa głosu, feeling. Jest potencjał. Więcej wiary w siebie, śpiewać z większym zaangażowaniem, z emocjami tu i teraz.

ANNA GAWRYSZEWSKA

60

Duży potencjał, warsztatowo bardzo dobrze. Pamiętać o tym, co i o czym się śpiewa, żeby nie dać się rozproszyć niczym i nikim.

Filip Lato
Gorgo Music / artysta
Voice of Poland / TTBZ

MARTA BYCZK

34

Mega urocza, młoda osoba; głos i intonacja bez zarzutu, jedynie zabrakło mi w Twoim śpiewaniu emocji (szczególnie w wykonaniu Billie Eilish, która akurat w tym zakresie jest mistrzynią, więc poprzeczka ustawiona była wysoko). Cieszę się, że w dalszym ciągu się rozwijasz i kształcisz muzycznie, trzymam kciuki za dalszy piękny rozwój! 🙂

ANNA GAWRYSZEWSKA

66

Bardzo świadome używanie głosu, gratulacje! problemy techniczne wyglądały trochę jak zamierzony efekt artystyczny – co prawda nie pasujący stylistycznie do repertuaru, ale mniejsza o to 😉

Jula
Gorgo Music / artystka
Agent-gwiazdy

MARTA BYCZK

40

Jesteś cudowną młodą osobą od której bije miłość do muzyki. Podoba mi się, że szukasz swojego stylu i myślę, że idziesz w dobrą stronę, pamiętaj jednak by ten styl był absolutnie Twój, a słychać niestety już spore inspiracje innymi artystami – znajdz swoj złoty środek, a najlepiej – słuchaj serca i bądź taka jaka jesteś bo to w tym tkwi cały serket 🙂 Popracowałabym również nieco nad górami 🙂 Powodzenia :)!

ANNA GAWRYSZEWSKA

60

Droga Aniu, mimo problemów w nagraniu – kupiłaś mnie. Swoją świadomością i talentem. Pięknym głosem i wrażliwością. Trzymam bardzo mocno kciuki i nie mogę doczekać się kolejnych występów :)!

Iza Zabielska
influencerka / wokalistka
tiktoker / instagramer

MARTA BYCZK

65

nie słyszałam jeszcze takiej barwy głosu..jestem zaskoczona! (oczywiście pozytywnie) Podobała mi się energia i dobry kontakt z publicznością

ANNA GAWRYSZEWSKA

35

Mimo tego że live trochę zacinał to było słychać ogromny talent i moc

EXTRA

AfterLIVE

UWAGA! AfterLIVE NIE jest zapisywany, toteż możesz go tylko obejrzeć na żywo codziennie od poniedziałku do piątku o 20:00!

Przejdź do paska narzędzi