Profil pojedynku

Mariusz Misztal vs Dawid Karpeta

Strona przedstawia ostateczny werdykt publiczności i jurorów.

Link do udostępnienia tej strony gdziekolwiek chcesz:

https://talentobranie.pl/pojedynek/mariusz-misztal-dawid-karpeta/

Aby oddane głosy były ważne, prosimy o zaobserwowanie instagrama @idrecordspl, abyśmy mieli pewność, że oddajecie świadome głosy na Uczestników i interesuje Was co się z nimi dalej dzieje.

Mariusz Misztal
Dawid Karpeta

Live Uczestnika

Mariusz Misztal

Opublikowany przez ID Records Środa, 10 czerwca 2020

Mariusz Misztal

Głosowanie
Jury

Werdykt

55.14

Live Uczestnika

Dawid Karpeta

Opublikowany przez ID Records Środa, 10 czerwca 2020

Dawid Karpeta

Głosowanie
Jury

Werdykt

44.86

Wypowiedz się

Skomentuj ten pojedynek

Szczegółowa ocena jury

Werdykt

Piotr Baranowski
ID Records / wytwórnia
CEO / A&R

MARIUSZ MISZTAL

60

Trochę za bardzo balladowo, co mogło ludzi nieco uśpić – i tym samym czujność, na Twoją kandydaturę. Niewątpliwie jednak wokalnie wypadłeś na niezłym poziomie i w sumie mi się podobało. Bez szału, ale OK – jak najbardziej. Zabrakło mi jednak bardziej żywego, albo przynajmniej repertuaru w umiarkowanym tempie. Czasami też było trochę nieczysto.

DAWID KARPETA

40

Oj – nie tego tu szukamy. To był występ karaoke a nie potencjał pod ewentualny singiel. Inna sprawa, że sam wprost to powiedziałeś więc…minęliśmy się nieco z oczekiwaniami względem Ciebie. Wokalnie pojawiło się trochę krzywych dźwięków. Reasumując – taka czwórka z minusem w skali szkolnej.

Krzysiek Ustupski
ID Records / wytwórnia
Marketing / promocja

MARIUSZ MISZTAL

40

Super energia i kontakt z widzami. Mam spore zastrzeżenia względem intonacji oraz języka angielskiego. Brakowało mi również jakiegoś powera w repertuarze.

DAWID KARPETA

60

Fajna delikatna barwa, lecz niestety bardzo dużo siłowego śpiewania; Dużo lepiej względem języka angielskiego.

Agnieszka Wiechnik
Promotor / songwriter
artystka

MARIUSZ MISZTAL

60

Fajna energia , ciekawa osobowość , głos jak dzwon , ale niestety w każdym utworze były problemy z intonacją , śpiewałeś nad dźwiękiem w niektórych momentach . Myślałam , że to jednorazowa wpadka, ale niestety w każdym utworze ten sam problem się pojawiał … Podobała mi się Twoja swoboda i kontakt z odbiorcą. Do poprawy jęz. angielski niestety, po polsku brzmisz dużo lepiej! Zabrakło mi trochę różnorodnego repertuaru , masz tyle energii , że aż Cię nosiło – to było super, wykorzystaj to i pokaż pazura , bo potrafisz, nie uciekaj w same ballady 🙂 Masz talent bez wątpienia , szlifuj go starannie , aż stanie się diamentem!Popracuj też nad dykcją 🙂

DAWID KARPETA

40

Fajny kontakt z widzem, ładne vibrato , głos ciekawy, ale niestety dużo niedociągnięć. Przede wszystkim śpiewasz siłowo , nienaturalnie zaciskasz gardło ,popracuj nad emisją i intonacją . Jak na samouka poradziłeś sobie nieźle, zainwestuj w trenera wokalnego, warto 😉

MAVOOI
Adam Związek
Producent muzyczny

MARIUSZ MISZTAL

60

Fajny kontakt z widzem, osobowość i przede wszystkim pasja i emocje. Kilka rzeczy na pewno da się lepiej , były drobne potknięcia i uwierał mi trochę Twój angielski akcent. Lepiej brzmisz po polsku.

DAWID KARPETA

40

W przeciwieństwie do Mariusza , Ciebie wolałem w angielskim repertuarze. Niestety zbyt często miałem wrażenie ,ze oglądam występ karaoke a nie artystę. Brakło mi emocji.

Marcin Januszkiewicz
Aktor / songwriter
artysta / dubbing

MARIUSZ MISZTAL

45

W kłopocie jestem, oba występy mi się nie podobały.

DAWID KARPETA

55

Tutaj lepszy angielski i barwa głosu bardziej mi podchodzi, cieplejsza, delikatna. Ale wygląda to mocno niestety na konkurs karaoke.

Gosia Sacała
Trener wokalny / wokalistka
youtuberka

MARIUSZ MISZTAL

40

Bardzo kiepski angielski – mam nawet film o tym jak zaśpiewać „you are the reason”, polecam …i w ogóle inne o tym jak śpiewać po angielsku xD Z plusów, ładny rejestr piersiowy i ładny głowowy…czasem było zawahanie pomiędzy nimi, ale ogólnie wokalnie dobrze. Barwowo też fajnie, ale intonacyjnie różnie.

DAWID KARPETA

60

Super barwa! Lubię xD Jest poprawa od tego co słyszałam pod względem ilości akcentów w frazie, ale jeszcze nie jest idealnie…brzmi to czasami bardzo amatorsko przy innych dobrze dopracowanych aspektach. Lepszy angielski niż rywal. Czasem błędy intonacyjne, ale ogólnie dobre prowadzenie głosu.

Kamil Kowalski
Trener wokalny / wokalista
organizator eventów

MARIUSZ MISZTAL

70

Widzę dużo miłości do muzyki! Sporo nieczystości – pracuj nad tym, bo potencjał jest! Pozytywna energia total max! Bardzo podoba mi się to jak brzmi Twój głos. Trzymam kciuki!

DAWID KARPETA

30

Ciekawa barwa. Jak dla mnie Dawid śpiewał za bardzo siłowo, brakowało mi przestrzeni głosie. Brak budowania napięcia w piosenkach, wszystko „na jedno kopyto”.

Małgorzata Szarek
TVP / Trener wokalny / wokalistka
Szansa na Sukces / Star Voice

MARIUSZ MISZTAL

60

Bardzo fajna osobowość, duży głos, szeroki ambitus. Warto nadal rozwijać głos technicznie i popracować nad repertuarem.

DAWID KARPETA

40

Fajny potencjał. Warto popracować nad technicznym aspektem w kontekście intonacji, artykulacji dźwięku. Za bardzo siłowo. Trzeba uwolnić dźwięk swobodnie. Więcej luzu w śpiewaniu.

Filip Lato
Gorgo Music / artysta
Voice of Poland / TTBZ

MARIUSZ MISZTAL

20

Dźwięki nieczyste wygrały u Ciebie dzisiaj z czystymi, ale widzę po wynikach, że nie ma to wpływu na Twoje zwycięstwo w tym duecie 😀 Gratulacje 😀

DAWID KARPETA

80

Zastanawiałem się ciągle z czym mi się kojarzy Twój występ, sposób śpiewania i interakcji, aż przyznałeś się, że bywasz DJem na imprezach! Widać że weszło Ci to w nawyk i nie jestem pewien czy tego rodzaju vibe’u szukamy w tym konkursie, ale byłeś dziś lepszy od rywala, więc ode mnie wysoka ocena!

Jula
Gorgo Music / artystka
Agent-gwiazdy

MARIUSZ MISZTAL

60

Wydobyłeś ze mnie dobre emocje 🙂 Warto popracować jeszcze nad angielskim. Fajny kontakt ze słuchaczem co jest bardzo ważne 🙂

DAWID KARPETA

40

Niestety spore niedociągnięcia wpłynęły na mój wybór. Jednak masz fajna ciepła barwę głosu i trzymam kciuki 🙂

Iza Zabielska
influencerka / wokalistka
tiktoker / instagramer

MARIUSZ MISZTAL

60

Szczerze to była jedna z par które mi się bardziej podobała Oboje daliście czadu Mariusz zrobiłeś coś czego tak naprawdę nikt do końca nie zrobił wcześniej Pokazałeś na nagraniu pełno pełno pozytywnej osobowości Poza tym nie wspomnę już o jakości live która była fantastyczna

DAWID KARPETA

40

Również widać było osobowość i to pozytywną Jednak konkurent bardziej przypadł mi do gustu ponieważ zadbał o jakość nagrania co było fajne

EXTRA

AfterLIVE

UWAGA! AfterLIVE NIE jest zapisywany, toteż możesz go tylko obejrzeć na żywo codziennie od poniedziałku do piątku o 20:00!

Przejdź do paska narzędzi