Profil pojedynku

Łukasz Gluza vs Damazy Wachuła

Strona przedstawia ostateczny werdykt publiczności i jurorów.

Posłuchaj live obu kandydatów i wyraź o nich opinie! Komentuj, reaguj, udostępniaj – w ten sposób powiększasz grono osób, który zostanie ono wyświetlone. Zwiększasz w ten sposób dla tej osoby szansę na zdobycie nowych głosów!

Link do udostępnienia tej strony gdziekolwiek chcesz:

https://talentobranie.pl/pojedynek/lukasz-gluza-damazy-wachula/

Aby oddane głosy były ważne, prosimy o zaobserwowanie instagrama @idrecordspl, abyśmy mieli pewność, że oddajecie świadome głosy na Uczestników i interesuje Was co się z nimi dalej dzieje.

Łukasz Gluza
Damazy Wachuła

Live Uczestnika

Łukasz Gluza

Opublikowany przez ID Records Czwartek, 28 maja 2020

Łukasz Gluza

Głosowanie
Jury

Werdykt

55.50

Live Uczestnika

Damazy Wachuła

Opublikowany przez ID Records Czwartek, 28 maja 2020

Damazy Wachuła

Głosowanie
Jury

Werdykt

44.50

Wypowiedz się

Skomentuj ten pojedynek

Szczegółowa ocena jury

Werdykt

Piotr Baranowski
ID Records / wytwórnia
CEO / A&R

ŁUKASZ GLUZA

5

Zaśpiewałeś przekonująco i naturalnie, ale z niezrozumiałych powodów nie eksponowałeś w ogóle wyższych rejestrów. Większość zaśpiewanych utworów wykonałeś w niskiej oktawie, a to właśnie chwile, gdy śpiewałeś wysokie dźwięki – z początku słabym, a później już całkiem świadomym głosem, to były najlepsze momenty Twojego live’a. Masz potencjał, jak na samouka śpiewasz wręcz zaskakująco dobrze, ale w tym live nie wykorzystałeś pełni tego, na co Cię stać, natomiast rywal zrobił to z bezwzględną nawiązką. Zabrakło mi też energii w momentach, w których się aż o to prosiło – najpewniej był to wynik stresu. Niska ocena nie jest wynikiem tego, że mi się nie podobało, bo to byłoby kłamstwo. Masz potencjał wokalny i przy tym ogromne wsparcie fanów, dlatego wiem, że nie możemy przejść obok Ciebie obojętnie! Jeśli więc wygrasz – OK, dalej będziemy trzymać za Ciebie kciuki – masz ogromny potencjał marketingowy! Trafiłeś jednak niestety na bardzo utalentowanego rywala, którego live był absolutnym objawieniem…

DAMAZY WACHUŁA

95

Prezentacja, która wgniotła w fotel i po której przez dobre pół godziny nie mogłem wrócić do rzeczywistości. Przeniosłeś nas w totalnie inny wymiar. Zaczęło się dość zachowawczo, ale gdy pokazałeś medley z rewelacyjną grą na fortepianie pomyślałem – okej, skupi się na graniu a wokal na tym straci… i jak bardzo się myliłem! Zaprezentowałeś się jako kompletny Artysta prezentując mnóstwo repertuaru, za każdym razem dając w tym cząstkę siebie. Końcówka w postaci autorskiego utworu była po prostu kropką nad i.

Krzysiek Ustupski
ID Records / wytwórnia
Marketing / promocja

ŁUKASZ GLUZA

1

Miło się słuchało, lecz przez całego live’a miałem wrażenie, że słucham jednej zapętlonej piosenki. Brakuje mi tutaj jakiegoś powera, emocji.

DAMAZY WACHUŁA

99

Już po pierwszym utworze zbierałem szczękę z podłogi! Piękna barwa, vibrato, prowadzenie dźwięku, ozdobniki – to nie mogło sie nie udać! Własny akompaniament dodatkowo pokazał, że śpiewasz bardzo świadomie i nic nie jest w stanie cię rozproszyć! Na koniec dodam tylko, że uwielbiam Twoje górne dźwięki i riffy!

Agnieszka Wiechnik
Promotor / songwriter
artystka

ŁUKASZ GLUZA

30

Przyjemna barwa, jest potencjał , ale tak jak Mavooi wspomniał wkradła się monotonia.

DAMAZY WACHUŁA

70

Brawo za własną interpretację utworów , nie każdy potrafi improwizować 🙂 Bije od Ciebie fajna energia , emocje aż kipią. W utworze „All of me” zwróć uwagę na płynne przejście z rejestru piersiowego na głowowy tak by nie robił się „kogucik” 😉 Fajnie bawisz się melizmatami, ale po dłuższym słuchaniu robi się to troszkę męczące … To tak jak z wisienką na torcie… jak jest jedna czy dwie, to każdy na nią czeka , a jeśli cały tort będzie w wisienkach, to można się przejeść 🙂 Less is more.

MAVOOI
Adam Związek
Producent muzyczny

ŁUKASZ GLUZA

30

Podoba mi się brzmienie Twojego głosu, jednak występ jako całość był zbyt monotonny.

DAMAZY WACHUŁA

70

Barwowo minimalnie bardziej podobał mi się tembr rywala, jednak Ty zaskoczyłeś mnie wszechstronnością. Słychać, że kochasz muzykę. Twój styl jest chyba bardziej klasyczny niż popowy, ale myślę , że z odpowiednio dobranym repertuarem mógłbyś się przebić na rynku muzycznym.

Marcin Januszkiewicz
Aktor / songwriter
artysta / dubbing

ŁUKASZ GLUZA

49

Znakomita, rewelacyjna barwa głosu i świetny angielski

DAMAZY WACHUŁA

51

Dużo kolorów, i emocje.

Gosia Sacała
Trener wokalny / wokalistka
youtuberka

ŁUKASZ GLUZA

1

Baaaaardzo przyjemny głos, bardzo piękne doły <3 jest czyściutko i jest ekstra miło. Ale nic mnie nie pochłonęło w tych piosenkach :)

DAMAZY WACHUŁA

99

OMG te riffy. Na początku nie byłam przekonana…dużo drżenia w głosie i dziwna rytmika tekstu w All of me, ale po tym riffie nie mogłam, aż przestałam robić miliard rzeczy na raz i cofnęłam live xD Myślę że trzeba popracować nad spójnością brzmienia, nad taką… jednolitością. Bo kolory są fajne, ale chcę żebyś robił wszystko w sposób zamierzony 🙂

Kamil Kowalski
Trener wokalny / wokalista
organizator eventów

ŁUKASZ GLUZA

10

Cudowna barwa głosu! Dużo naturalności i skromności – bardzo na plus! Ogromna wrażliwość. Niestety cały występ był w jednym kolorze, a byłem ciekawy Twoich kolejnych barw. Pamiętaj, że budowanie napięć jest bardzo istotne. Każda piosenka była zaśpiewana w bardzo podobny sposób.

DAMAZY WACHUŁA

90

Widziałem w Twoim głosie piękne kolory!!! Dużo kolorów, którymi malujesz piękne obrazy. To była bardzo dobra prezentacja! Zaskoczyłeś mnie bardzo.

Małgorzata Szarek
TVP / Trener wokalny / wokalistka
Szansa na Sukces / Star Voice

ŁUKASZ GLUZA

30

Juror jeszcze nie ocenił

DAMAZY WACHUŁA

70

Juror jeszcze nie ocenił

Filip Lato
Gorgo Music / artysta
Voice of Poland / TTBZ

ŁUKASZ GLUZA

49

chciałbym usłyszeć bardziej urozmaicony repertuar w Twoim wykonaniu

DAMAZY WACHUŁA

51

artysta wszechstronny, miło się słuchało i oglądało, brawo!

Jula
Gorgo Music / artystka
Agent-gwiazdy

ŁUKASZ GLUZA

35

Cenię Twoją naturalność, postaraj się następnym razem o repertuar który pokaże Twoje możliwości 🙂

DAMAZY WACHUŁA

65

Bardzo przyjemna barwa, dobrze się Ciebie słucha, dużo dobrych emocji 🙂 Uwierzyłam Tobie 🙂

Iza Zabielska
influencerka / wokalistka
tiktoker / instagramer

ŁUKASZ GLUZA

35

Fajny głos i dobrze że się wczuwasz Miło też się ciebie słuchało jak rozmawiałeś do kamery ponieważ czułam że jesteś Skromny a nie jakiś wyniosły i nie gwiazdorzysz. Mega

DAMAZY WACHUŁA

65

Fajnie, że poruszasz też inne tematy i przepiękny głos oczywiście. Bardzo miło się słuchało jak śpiewasz.

EXTRA

AfterLIVE

UWAGA! AfterLIVE NIE jest zapisywany, toteż możesz go tylko obejrzeć na żywo codziennie od poniedziałku do piątku o 20:00!

Przejdź do paska narzędzi