Profil pojedynku

Julia Kwiatkowska vs Oliwia Myczkowska

Strona przedstawia ostateczny werdykt publiczności i jurorów.

Link do udostępnienia tej strony gdziekolwiek chcesz:

https://talentobranie.pl/pojedynek/julia-kwiatkowska-oliwia-myczkowska/

Aby oddane głosy były ważne, prosimy o zaobserwowanie instagrama @idrecordspl, abyśmy mieli pewność, że oddajecie świadome głosy na Uczestników i interesuje Was co się z nimi dalej dzieje.

Julia Kwiatkowska
Oliwia Myczkowska

Live Uczestnika

Julia Kwiatkowska

Opublikowany przez ID Records Środa, 3 czerwca 2020

Julia Kwiatkowska

Głosowanie
Jury

Werdykt

61.92

Live Uczestnika

Oliwia Myczkowska

Opublikowany przez ID Records Środa, 3 czerwca 2020

Oliwia Myczkowska

Głosowanie
Jury

Werdykt

38.08

Wypowiedz się

Skomentuj ten pojedynek

Szczegółowa ocena jury

Werdykt

Piotr Baranowski
ID Records / wytwórnia
CEO / A&R

JULIA KWIATKOWSKA

75

Twój potencjał tylko rośnie i wciąż się rozwijasz. Gdy nagrywaliśmy „Serce Siłą” śpiewałaś dobrze, ale dziś zaprezentowałaś się…jeszcze lepiej. Wielki plus za „Cicho” i bardziej żywe klimaty, my naprawdę ich potrzebujemy, szukamy nowej gwiazdy! Wykorzystałaś szansę, by się pokazać. Piękny wokal, wyraziste emocje, świetna utrzymująca się w pamięci barwa głosu. Mainstreamowa kandydatura.

OLIWIA MYCZKOWSKA

25

Oj, niekiedy bywało nieczysto. Miałaś świetny początek, niezły ciąg dalszy i…kiepską końcówkę. Tak, jak na początku miałem myśl: „o, przygotowała się, będzie konkretna rywalizacja!”, tak pod koniec tylko takie „ech… jak jeden z wielu live’ów na insta…”. Nie utrzymałaś poziomu początku, ale (nie)stety oglądałem całość. Zabrakło nieco większego zwrócenia uwagi na repertuar. Świetny Price Tag. Ogólnie świetnie wypadasz w totalnie rozrywkowej muzyce, braki w wokalu uzupełniasz charyzmą, przebojowością. Nie idź w ballady, bo w nich te nieczystości bolą najbardziej.

Krzysiek Ustupski
ID Records / wytwórnia
Marketing / promocja

JULIA KWIATKOWSKA

70

Ogrom emocji! Duży plus, że pomimo większości ballad zaprezentowałaś się z mocniejszej strony! Masz już bardzo duże doświadczenie, które super wykorzystujesz, potrafisz bawić się muzyką i masz świetny kontakt z widzami!

OLIWIA MYCZKOWSKA

30

Widząc Twoje wcześniejsze występy czy nagrania niestety jestem przekonany, że trema o której mówiłaś dała się strasznie we znaki. Masz śliczną barwę głosu, pomysł na siebie i aparycję. Jedyne czego mógłbym się doczepić to jednak małe nieprzygotowanie o czym musisz pamiętać na przyszłość!

Agnieszka Wiechnik
Promotor / songwriter
artystka

JULIA KWIATKOWSKA

90

Fajnie, że pokazałaś się w różnorodnym repertuarze, mimo, że przeważały ballady , to pokazałaś ze masz pazura 🙂 Czyściutko , z emocjami , świadoma wokalistka i przy okazji śliczna 🙂

OLIWIA MYCZKOWSKA

10

Fajna barwa, ale jeszcze dużo pracy przed Tobą. Zwróć uwagę na intonację , bo niestety sporo nieczystości było, za dużo jak na ten etap konkursu. Wszystkie utwory zaśpiewane tak samo , nie było efektu „wow”. Jeśli śpiewasz do publiczności, to nie odwracaj się do nich bokiem 😉 Jesteś śliczna, masz fajną barwę , pracuj i jeszcze raz pracuj 🙂

MAVOOI
Adam Związek
Producent muzyczny

JULIA KWIATKOWSKA

75

Rewelka. Pokazałaś ,że bez problemu odnajdziesz się w wielu stylach. Momentami było bardzo lirycznie a w innych pokazałaś pazur i zabrałaś mnie w inne miejsca. Twój głos świetnie sprawdzi się w muzyce POP. Wydaje mi się , ze odnalazłabyś się też w nowoczesnym Country. Masz w glosie to coś co kojarzy mi się z tym gatunkiem.

OLIWIA MYCZKOWSKA

25

Bardzo ładna barwa ale było sporo niedociągnięć. Na pewno po częsci było to spowodowane trema, ale musisz nauczyć sobie z tym radzić.

Marcin Januszkiewicz
Aktor / songwriter
artysta / dubbing

JULIA KWIATKOWSKA

70

Wypadłaś dla mnie po prostu lepiej.

OLIWIA MYCZKOWSKA

30

Rywalka dla mnie dzisiaj lepsza.

Gosia Sacała
Trener wokalny / wokalistka
youtuberka

JULIA KWIATKOWSKA

60

Przepiękne prowadzenie frazy, lubię Twój charakter i charakter głosu. Trochę zbyt wysiłkowo na mój gust, ale jest duży potencjał.

OLIWIA MYCZKOWSKA

40

Przepiękna naturalna barwa głosu, nic wymuszonego – miodzio. Ale dużo niedociągnięć intonacyjnych i wszystko było baaaardzo zachowawczo, zawsze wyłączałaś przed najlepszym momentem, a na te właśnie czekałam <3

Kamil Kowalski
Trener wokalny / wokalista
organizator eventów

JULIA KWIATKOWSKA

70

Fantastyczne możliwości i piękna barwa głosu. Dużo pozytywnej energii!

OLIWIA MYCZKOWSKA

30

Jak dla mnie brak spójności w repertuarze i dużo niedociągnięć intonacyjnych.

Małgorzata Szarek
TVP / Trener wokalny / wokalistka
Szansa na Sukces / Star Voice

JULIA KWIATKOWSKA

90

Piękna barwa głosu, feeling, smaczne ozdobniki. Charyzmatyczna osobowość telewizyjna. Piękna dziewczyna, naturalna, niezmanierowana. Prawdziwa.

OLIWIA MYCZKOWSKA

10

Piękny głos, wszystko bardzo dobrze. Mocny głos. Czegoś mi jednak zabrakło.

Filip Lato
Gorgo Music / artysta
Voice of Poland / TTBZ

JULIA KWIATKOWSKA

70

Śliczne występy, dodatkowe punkty bonusowe za śpiewanie zamiast przygotowań do matury #maturatobzdura 😀

OLIWIA MYCZKOWSKA

30

Miałem wrażenie, że byłaś trochę „nieobecna”, podejrzewam że to Twoja reakcja na stres – szkoda, nie mogę dzisiaj dać więcej punktów, chociaż bardzo bym chciał! 🙁

Jula
Gorgo Music / artystka
Agent-gwiazdy

JULIA KWIATKOWSKA

70

Pięknie budujesz emocje. Mocny wokal, umiejętnie używany. Jesteś świadoma siebie. Wielkie brawo :)! Trzymam kciuki za tworzenie własnej twórczości, o której wspomniałaś podczas live.

OLIWIA MYCZKOWSKA

30

Niestety dziś chyba zjadł Cie stres, co się oczywiście zdarza, jednak musiałam dziś postawić na Twoja rywalkę 🙂

Iza Zabielska
influencerka / wokalistka
tiktoker / instagramer

JULIA KWIATKOWSKA

65

Jejku byłaś na tym live taka słodka! Wydajesz się bardzo pozytywną osobą i miło się ciebie ogląda. A poza tym masz naprawdę przepiękny głos, byłam mega pozytywnie zaskoczona!

OLIWIA MYCZKOWSKA

35

Szczerze w tym duecie jest bardzo trudny wybór ponieważ obie mi się bardzo podobacie. Poziom jest naprawdę bardzo wysoki. Bardzo mi się podoba twój głos i to jak się wczuwasz w piosenkę a zarazem podchodzisz do tego na Luzie. Gratuluję, mega live!

EXTRA

AfterLIVE

UWAGA! AfterLIVE NIE jest zapisywany, toteż możesz go tylko obejrzeć na żywo codziennie od poniedziałku do piątku o 20:00!

Przejdź do paska narzędzi